Vytvořte si Kabelku DIY

DIY Vytvořte si Kabelku - stavebnice kabelky
2 870 Kč

Máme pro Vás kolekci našich DIY kabelek. Dejte své nové kožené kabelce také něco ze sebe! Zvolte...

5947
1 položek celkem

Vytvořte si Kabelku DIY

Stavenice | Skládanka | Udělej si sám/sama | Vyrob si | Tvoř

 

Všechno jsme pro Vás připravili. Nebojte se složitého šití, je to příjemná skládanka a veškeré potřebné díly najdete v balíčku. Šroubovák, kladivo a pravítko máte jistě doma. I přes jednoduchost, přikládáme samozřejmě podrobný návod na sestavení. Nepotrvá to ani hodinku a vyrobíte si svou první koženou kabelku. A věřte, že k ní budete mít úplně jiný vztah než ke koupené :) Návod je v papírové podobě, abyste si kabelku mohli vzít někam do "offlinu" nebo na dovolenou, kde budete mít čas jen na sebe.

  • DIY Kabelka Hnědá - je z kůže Crazy Horse, která je oblíbená pro svůj pull up efekt. Je to velmi živá a příjemná useň.
  • DIY Kabelka Černá - je z příjemné matné černé usně, která vydrží dlouho dobu stále stejná.
  • DIY Kabelka Camel - příjemná, světle hnědá italská useň vysoké kvality
  • DIY Kabelka Neprobarvená Hlazená Hovězina -  jak název napovídá, jedná se o neprobarvenou kůži. Je to kabelka pro mírně pokročilé a máte dvě možnosti, jak s ní naložit.

     - Nechat ji přirozeně stárnout. Kůže časem oxiduje a tmavne, to ji dává to pravé vzezření kůže. Před sestavením doporučujeme kůži ošetřit balzámem. Tato kůže je totiž bez ošetření proto, aby mohla být barvena a krásně přijímala barvy, ale bez ošetření se může stát, že bude krásně přijímat cokoliv.

     - Nabarvit, pomalovat. To je výzva pro mírně pokročilé kreativce, kteří už vědí co a jak, ale určitě ne jenom pro ně. Při malování použijte výhradně speciální barvy na kůži, seženete je např. v malířských potřebách, Tvořilce, nebo podobných hobby obchůdcích. Podle užitých barev aplikujte fixaci.

 

Kabelka je v našem standardním rozměru 20 x 20 x 4cm.

Materiál: hovězí useň, kování z poniklované slitiny, sedlářský nýt kovový.

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií

Kožené Opasky    Kožené Brašny    Kožené Kabelky    Zápisníky a Diáře    Kožené Peněženky    Kreativní sady

 

Zpět do obchodu