fbpx
 

Brašnářství PárTahamaBrašnářství PárTahama B2B – kožené výrobky pro firmy

16. 10. 2020autor WPAdmin

 Potěšte své zaměstnance či obchodní partnery kvalitním českým výrobkem

V naší kožené dílně jsme realizovali již řadu zakázek pro firmy. Chcete svým zaměstnancům či obchodním partnerům poděkovat za dosavadní spolupráci? Lámete si hlavu, čím originálním je obdarovat? Láhve vína a poukázky do obchodních center jsou již okoukané. Sáhněte po kvalitě – vyrábíme kvalitní kožené zápisníky, které jsou nadčasové a díky možnosti dokupování prázdných listů, jsou nekonečné. Vše je vyráběno ručně, každý zápisník (diář) je originál. Můžete vybírat z řady odstínů. Jsme schopni vygravírovat, či vyrazit do kůže logo, nebo věnování. Vše je na domluvě. Podívejte na výčet naší standardní nabídky na webové stránky.

Proč darovat kožený zápisník PárTahama?

  • Luxusní design – stejně jako další naše kožené výrobky jsou diáře vyráběny s láskou a pečlivostí. Svým neotřelým designem a kvalitním provedením opravdu „zrají“. To znamená, že se nejedná o spotřební zboží. Čím je diář starší, tím vypadá lépe, protože naší kůži stáří sluší
  • Praktický a skladný – zápisníky vyrábíme ve dvou formátech A5 a A6, takže je na vás, zda zvolíte skladnou variantu do kabelky či brašny, a nebo větší formát pro náročné workoholiky a pisálky.
  • Rozvoj myšlení – v dnešní digitální době se zapomíná na tužku a papír, přitom to je ta nejpřirozenější cesta, jak dát průchod svým myšlenkám. Skici, náčrty, vzpomínky, nápady, je škoda, aby zůstaly zavřené v hlavě. Dejte svým kolegům možnost se vyjádřit.
  • Nekonečnost – znáte to, člověk si na své věci zvykne. Proto jsme přišli se zápisníky, kterým se dají měnit sešity dle libosti. Můžete tak mít stále jeden zápisník a jen měnit obsah.
  • Ruční práce – jsme malá rodinná firma, která si potrpí na kvalitu provedení a udržitelnost. Práce nás baví, a proto bychom dali za své výrobky ruku do ohně. Nákupem podpoříte české řemeslo.

Raději byste své kolegy a partnery potěšili jiným výrobkem? Vyrábíme kvalitní kožené peněženky, brašny či tašky přes rameno. 

V případě odběru více kusů, bude poskytnuta množstevní sleva. Můžete nás kontaktovat na e-mailu: [email protected] nebo telefonu +420 608 846 022.

 

Zápisník s gravírovánímKožený Zápisník Business ProKožené pevné desky A4 s klipem