Košík

https://www.partahama.cz/wp-content/uploads/tahama-tahama.jpeg

CO JE PÁR TAHAMA?

Před lety, v našich začátcích, jsme výrobky zdobili skutečně pár tahama. To je původní význam našeho názvu. Pár tahů, pár čar, pár barev, snoubících se v zajímavý a poutavý celek na surovém povrchu Full Grain nám připadal dokonalý.

Ale nic není tak dokonalé, aby to nemohlo být ještě lepší. Postupem času jsme, zkoušeli, kombinovali, tříbili a vyvíjeli techniku zdobení až k dnešní podobě, která je výsledkem několikaletého úsilí. A jako taková si zaslouží vlastní jméno. Tak se změnil i význam názvu firmy Pártahama. Jsme PÁR a jako pár i pracujeme. A slovo TAHAMA jsme věnovali naší originální a jedinečné technice zdobení. Pár Tahama. To jsme my a naše kožené záležitosti.

Jdem s kůží na trh

Již několik roků objíždíme české řemeslné trhy, designové i další kulturní akce, kde prezentujeme a prodáváme kožené výrobky z naší rodinné dílny. Že jste viděli stánek s našimi koženými záležitostmi v Třeboni, Táboře, Plzni? V Praze, Ostravě, či v Brně…? A kde nás můžete potkat příště? Seznam míst, kde si můžete kromě e-shopu vybrat a především osahat některý z našich Tahama opasků, či kouknout na kožené zápisníky, se zobrazí kliknutím na tlačítko PárTahama stánek.

Stánek trhy Plzeň

Jaká je přidaná hodnota kožených výrobků PárTahama?

https://www.partahama.cz/wp-content/uploads/2019/03/leather_onas.jpeg

Kvalita

Naše kůže vydrží dloooouho
Tahama technika

Technika Tahama

Kůže zdobená nevídaným způsobem
https://www.partahama.cz/wp-content/uploads/AE14FF24-48AD-4D64-B7FE-3E642FD86DDA.jpeg

Individuální přístup

Výrobky na míru přímo dle vašeho vkusu a potřeby