Košík

https://www.partahama.cz/wp-content/uploads/tahama-tahama.jpeg

CO JE PÁR TAHAMA?

Před lety, v našich začátcích, jsme výrobky zdobili skutečně pár tahama. To je původní význam našeho názvu. Pár tahů, pár čar, pár barev, snoubících se v zajímavý a poutavý celek na surovém povrchu Full Grain nám připadal dokonalý.

Ale nic není tak dokonalé, aby to nemohlo být ještě lepší. Postupem času jsme, zkoušeli, kombinovali, tříbili a vyvíjeli techniku zdobení až k dnešní podobě, která je výsledkem několikaletého úsilí. A jako taková si zaslouží vlastní jméno. Tak se změnil i význam názvu firmy Pártahama. Jsme PÁR a jako pár i pracujeme. A slovo TAHAMA jsme věnovali naší originální a jedinečné technice zdobení. Pár Tahama. To jsme my a naše kožené záležitosti.

Jdem s kůží na trh

Již několik roků objíždíme české řemeslné trhy, designové i další kulturní akce, kde prezentujeme a prodáváme kožené výrobky z naší rodinné dílny. Že jste viděli stánek s našimi koženými záležitostmi v Třeboni, Táboře, Plzni? V Praze, Ostravě, či v Brně…? A kde nás můžete potkat příště? Seznam míst, kde si můžete kromě e-shopu vybrat a především osahat některý z našich Tahama opasků, či kouknout na kožené zápisníky, se zobrazí kliknutím na tlačítko PárTahama stánek.

Stánek trhy Plzeň

MÁME RÁDI
KRÁSNÉ VĚCI

Když se vám nějaká věc líbí, snadno si ji zamilujete. A pak si přejete, aby ve vašem životě setrvala co nejdéle. Touto filozofií se řídíme při tvorbě každého našeho výrobku. Kvalita materiálu, zpracování i provedení. To jsou naše PárTahama záruky.

Pod rukama nám vznikají produkty, které jsou vždy originální a jedinečné. Podívejte se sami a vyberte si něco z PárTahama. Máme kožené opasky pro dámy i pány, kabelky do ruky i přes rameno, peněženky, náušnice nebo náramky a nezapomeňte na naše kouzelné zápisníky, které se stanou vaším oblíbeným multifunkčním pomocníkem!

 

Jaká je přidaná hodnota kožených výrobků PárTahama?

https://www.partahama.cz/wp-content/uploads/2019/03/leather_onas.jpeg

Kvalita

Naše kůže vydrží dloooouho
Tahama technika

Technika Tahama

Kůže zdobená nevídaným způsobem
https://www.partahama.cz/wp-content/uploads/AE14FF24-48AD-4D64-B7FE-3E642FD86DDA.jpeg

Individuální přístup

Výrobky na míru přímo dle vašeho vkusu a potřeby

Kdo stojí za PárTahama?

Jmenuji se Kateřina Zlámalíková a jsem zakladatelka výroby PárTahama.

Sháníte originální dárek, který nezůstane ležet ve skříni? Věřím, že kožené kabelky a opasky Pár Tahama si pro svůj půvab a kvalitu zamilujete.